הצעות עבודה בשישה צבעים

דרוש/דרושה עורך/ת לטלויזיה הקהילתית הגאה "מה קורה" בגבעת עדה

לקבוצת הטלויזיה האקטיביסטית והקהילתית של הקהילה הגאה, דרוש/ה עורך/ת וידאו בשכר.

מכרז לתפקיד מפיק/ת יום ספורט קהילתי גאה

עמותת שישה צבעים רוצה להמשיך לבנות את הקהילה הגאה באמצעות הפקה של יום ספורט קהילתי. לצורך כך אנחנו צריכים מפיק/ה לחצי משרה עד משרה מלאה* לחודש הקרוב, תחילת העבודה מיידית. העבודה בשכר הוגן (30 ש"ח ברוטו לשעה). העבודה דורשת לקחת אחריות על ההפקה. הכישורים הנדרשים - הפקת אירועים, עם יתרון להכרות עם גופים להטב והכרות כללית עם איגודי וגופי ספורט. הגדרת תפקיד מסודרת ניתן למצא כאן: http://6tzvaim.com/node/2184 נא להגיש קורות חיים למייל baroch@6tzvaim.com עד לתאריך 20/11/2014 בשעה 17:00.

* נפח המשרה יותאם לאור כישורי והעדפות העובד/ת שייבחרו וצרכי העמותה, ואפשר שיעמוד על 50% משרה ועד משרה מלאה.
עדכון: נובמבר 2014

דרושים/ות: רכזות/י תחומים ביום הספורט הגאה

אחת לשנה, שישה צבעים מזמינה את כל הקהילה על כל גווניה, לבוא ולחגוג יום של ספורט ואורח חיים בריא.

יום הספורט מכיל תחנות פעילות בכל מיני סוגי ספורט. השנה יהיה מגוון רחב של תחנות- ריצה, צעדה, מסלול אופניים, טורניר כדורגל, כדורסל, כדור-עף וטניס שולחן.

האירוע בתמיכת המחלקה לספורט עממי במשרד התרבות והספורט, ובאפשרותינו לתגמל בשכר צנוע פעילים/ות שמעוניינים בכך.

שישה צבעים תשמח מאוד למעורבות ושותפות של פעילות, פעילים והתארגנויות מהקהילות השונות שמרכיבות את הקהילה הגאה. בראייתינו, החיבור בין הקהילות הגאות לספורט הוא אתגר, ונשמח להתמודד איתו במגוון דרכים.

אנו זקוקים לרכזות/ים שיהיו אחראים על נושאים שונים בהקמת האירוע.

*רכז/ת פרסום, שיווק והרשמה- אחראי/ת על פרסום ושיווק האירוע בכל המרחבים (הוירטואלי, הפיזי..). בנוסף ת/יהיה אחראי/ת על מתן שירות לנרשמי/ות האירוע. נדרשת יכולת שיווק, חוש הומור, תודעת שירות גבוהה ויחסי אנוש מעולים.

*רכז/ת קשרים פנים קהילתיים- אחראי/ת על יצירת קשר עם אירגוני הקהילה ויצירת שיתופי פעולה עימם. נדרשת יכולת שיווק, חוש הומור, יכולת לבצע משא ומתן ויחסי אנוש מעולים.

*רכז/ת קשרי עסקים וחסויות- אחראי/ת על יצירת קשר עם עסקים אשר יתנו חסויות ותרומות. נדרשת יכולת שיווק, יכולת לבצע משא ומתן וחריפות.

*עוזר/ת הפקה ליום ספורט- מתן עזרה למפיקת האירוע בכל תחומי האירוע באשר הם. עבודה מעניינת, מרתקת ומתגמלת. נדרשת יכולת עבודה תחת לחץ, ריבוי משימות ויכולת עבודה בצוות.

בארבעת התפקידים הכניסה לעבודה היא מיידית. השכר הינו 30 ש"ח לשעה.

קו"ח יש להגיש בכתב ל baroch@6tzvaim.com ול hofit.mani@gmail.com עד יום ראשון, ה24.11.2013 בשעה 20:00.
לפרטים נוספים ניתן להתקשר לחופית- 052-6595950.

מכרז לתפקיד מפיק/ת יום ספורט קהילתי גאה

עמותת שישה צבעים רוצה להמשיך לבנות את הקהילה הגאה באמצעות הפקה של יום ספורט קהילתי. לצורך כך אנחנו צריכים מפיק/ה במשרה מלאה לחודש הקרוב. העבודה בשכר הוגן (30 ש"ח לשעה). העבודה מאתגרת ודורשת תקשורת עם ארגוני שינוי חברתי, מתנדבים ועובדים, הרשויות, שותפים עסקיים ובעיקר הקהילה הגאה עצמה - שאמורה להיות השותפה העיקרית באירוע. כניסה לתפקיד: מיידית. העבודה ברובה ניתנת לביצוע מהבית, עם ריבוי של פגישות בגוש דן. הגדרת תפקיד מסודרת ניתן למצא כאן: http://6tzvaim.com/node/2184 נא להגיש קורות חיים למייל job2184@6tzvaim.com עד לתאריך 17/11/2013 בשעה 08:00 בבוקר.

דרוש/דרושה עורך/ת לטלויזיה הקהילתית הגאה "מה קורה" בגבעת עדה

לטלויזיה הקהילתית הגאה "מה קורה" דרוש/ה עורך/ת וידאו בשכר.

דרוש/דרושה למשרד שישה צבעים בגבעת עדה

למשרד שישה צבעים בגבעת עדה דרוש/ה עובד/ת משרד או מזכיר/ה בשכר.
העבודה במשרה מלאה, בין השעות 8:00-17:00.

שלב תוכן