הודעה לבוחר: ב-10 בפברואר בוחרים לדעת

הוועד למלחמה באיידס יוצא במבצע בדיקות מיוחד ביום הבחירות. ביום זה יפעל המרכז במתכונת מורחבת בין השעות 10:00-13:00 ו- 17:00-20:00 ותנתן הנחה של 10% על ביצוע הבדיקה המהירה שניתן לקבל את תוצאותיה תוך 30 דקות בלבד.

החלטתם להיפטר מהספק? בשביל זה אנחנו כאן. בדיקת איידס היא תהליך שלעיתים מלווה בחששות. מי ידע ש? ומה יקרה אם? ומה בכלל בודקים? צוות הבודקים והיועצים שלנו יעשה הכל כדי שחוויית הבדיקה שתעברו, תהיה כזו שלא תותיר אתכם עם שאלות או ספקות.

בניגוד לבחירות בקלפיות, הבחירה לדעת אינה מחייבת אתכם להזדהות. הבדיקות בוועד הן אנונימיות, התהליך הוא דיסקרטי ולא נרשם בשום מקום.

בנוסף לכך, מרכזי הבדיקות של הוועד הם היחידים בישראל אשר מעניקים ליווי של יועץ מוסמך לכל נבדק/ת טרם הבדיקה ובעת קבלת התוצאות. הייעוץ אשר ניתן על ידי מתנדבים, בוגרי הכשרה מיוחדת, יאפשר לכם לשאול את כל מה שמעניין אתכם לגבי דרכי ההדבקה, לקבל מידע מפורט על הבדיקות ולתת לכם כלים להתנהגות מינית אחראית ובטוחה.

יונתן קרני, מנכ"ל הוועד למלחמה באיידס: "מבצע הבדיקות שאנו עורכים ביום הבחירות יאפשר לאנשים לנצל את השבתון לטובת בחירה אחת שעליה הם בטוח לא יתחרטו. הבחירה לדעת את סטטוס ה-HIV היא חובתו של כל אדם בוגר שמבקש לשמור על בריאותו ועל בריאות הפרטנרים שלו. בעידן שבו קיים הטיפול התרופתי המשולב, הגילוי המוקדם של HIV הוא למעשה ההבדל בין מחלה כרונית שניתן לחיות איתה חיים מלאים לבין סיבוכים קשים ומסכני חיים. אני מזמין את הציבור הרחב להיפטר מהספק ולבחור לדעת".

כתובת:

מרכז הבדיקות האנונימיות של הוועד למלחמה באיידס נמצא בת"א, רח' הנצי"ב 18 ,פינת רחוב בית הלל (פנייה ראשונה ימינה בשדרות יהודית, באזור מגדלי עזריאלי.)

מס' הטלפון של המרכז: 03-5613000 (שלוחה 117)

רוצים לדעת עוד על הבדיקות?

תגובות

פרסום תגובה חדשה

ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • תגי HTML מותרים: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

מידע נוסף על אפשרויות מבנה קלט