שיעור ספורט לילדים דרך שתפ אבות גאים

Project:יום ספורט 2013
רכיבשותפים
Category:feature
עדיפות:normal
אחראי:Unassigned
Status:ויתרנו על זה
תיאור

שיחה בין ברוך לעמית שאנן.
תשובות:
אפשרי שניתן למדריך תשלום צנוע של החזר נסיעות 100-200 שח

שאלות: - הבטחתי לו תשובות מחר עד סוף היום.
מספר משתתפים בכדורסל, כדורעף, כדורגל, כל אחת מהקבוצות
מתי אפשר לפרסם איזה קבוצה משחקת באיזו שעה? ברוך מהמר שזה יהיה ביום שני בערב - ההרשמה עד יום ראשון בחצות.
כמה צריך אנשים להרשם ביחד כדי לארגן חולצות קבוצתיות? וכמה זה עולה?
האם לקבוצות שנרשמות ביחד אפשר לפרגן הארכה בנושא הרישום המוקדם?
האם כל אחד נרשם בעצמו או כולם ביחד.
שהמערכת תשלח מייל לרכז הקבוצה כשמישהו נרשם דרכם.

עדכונים

#1 נשלח על ידי חופית ביום ד', 04/12/2013 - 09:44

איזה מדריך?

מספר משתתפים בכדורסל, כדורעף, כדורגל, כל אחת מהקבוצות

מתי אפשר לפרסם איזה קבוצה משחקת באיזו שעה? ברוך מהמר שזה יהיה ביום שני בערב - ההרשמה עד יום ראשון בחצות.- אני חושבת שהלו"ז שקיים באתר זה הלו"ז שיהיה.

כמה צריך אנשים להרשם ביחד כדי לארגן חולצות קבוצתיות? וכמה זה עולה?- כל גלופה נוספת עולה 350 ש"ח. אני חושבת שאם נרשמים מעל 15 איש אנחנו יכולים לעזור בגלופה/לממן אותה. צריך לדעת עד חמישי כי אני רוצה בחמישי להוציא את החולצות.

האם לקבוצות שנרשמות ביחד אפשר לפרגן הארכה בנושא הרישום המוקדם?- בטורנירים כן, זה עד יום האירוע. בריצות- אפשר עד שלישי ב23:59 אם זאת קבוצה של מעל 10 איש.

האם כל אחד נרשם בעצמו או כולם ביחד.- בטיקסנט אפשר לרכוש כרטיס אחד וכמה כרטיסים (עד 20 מכל קטגוריה), ניתן שמישהו אחד ירכוש לקבוצה אבל אז זה אומר שזה על הכרטיס אשראי שלו. לגבי האתר- אני לא יודעת איך זה.

שהמערכת תשלח מייל לרכז הקבוצה כשמישהו נרשם דרכם.- באתר לא יודעת איך זה, בטיקסנט אפשר בסוף כל יום לשלוח לרכזים אקסל של מי שנרשם היום ולאן.

#2 נשלח על ידי ברוך אורן ביום ד', 04/12/2013 - 10:39

>>אפשרי שניתן למדריך תשלום צנוע של החזר נסיעות 100-200 שח
הכוונה למדריך (מתנדב) ספורט לילדים.

>> מספר משתתפים בכדורסל, כדורעף, כדורגל, כל אחת מהקבוצות >> כלומר, בטורניר כדורסל, כמה חברים יש בכל קבוצה? בטורניר כדורגל?
זה תלוי במי שלוקח אחריות על הקבוצה ולכן כדאי לראות האם יש לנו אפשרות כבר להציב אנשי קשר לכל אחד מהטורנירים ואז האחריות והעומס יורד ממך, חופית.

>> מתי אפשר לפרסם איזה קבוצה משחקת באיזו שעה? ברוך מהמר שזה יהיה ביום שני בערב - ההרשמה עד יום ראשון בחצות.
מדובר כאן על - אם יש 5 קבוצות שמשחקות כדורסל, אפשר לעשות הגרלה של מי משחקת מול מי ואז לדעת שהקבוצה השלישית יכולה להגיע בשעה 11:30 במקום 11:00. לזו הכוונה. ואין מידע כזה באתר כי עדיין חסר ידע לגבי כמה קבוצות יש בכל טורניר :-)

>> כמה צריך אנשים להרשם ביחד כדי לארגן חולצות קבוצתיות? וכמה זה עולה?- כל גלופה נוספת עולה 350 ש"ח. אני חושבת שאם נרשמים מעל 15 איש אנחנו יכולים לעזור בגלופה/לממן אותה. צריך לדעת עד חמישי כי אני רוצה בחמישי להוציא את החולצות. >>
אני דווקא בעד להקל עוד יותר על הקבוצות. בואי נעזור לכל קבוצה של 10 אנשים ומעלה להוציא חולצה שלהם. גם אם נצא בהפסד, אלו משתתפים שירצו לבוא גם בשנה הבאה. ואגב, ***אני חושב שיש שגיאה לגבי העלויות של הגלופות***, גלופה לצבע בודד עולה 80 ש"ח בדרך כלל. אם מדפיסים בשני צבעים זה באמת 160. אבל אם מדפיסים בצבע מלא זה בדרך כלל עובד בשיטה דיגיטלית, ואז מחיר החולצה יקר יותר (כ-25-25 ש"ח) אבל אין כלל תשלום על גלופות.

>> האם לקבוצות שנרשמות ביחד אפשר לפרגן הארכה בנושא הרישום המוקדם?- בטורנירים כן, זה עד יום האירוע. בריצות- אפשר עד שלישי ב23:59 אם זאת קבוצה של מעל 10 איש.
מקבל את הגישה שלך לגבי המרוץ. למרות שלא הייתי מפרסם את זה רשמית אלא רק בדף ספציפי באתר לרישום קבוצות. ספציפית השאלה שלי בהקשר של האבות הגאים היא בעיקר מדובר על הרישום לטורנירים. זה נכון שאפשרי להרשם עד יום האירוע, אבל גם כאן בטורנירים יש מקום להכנות מראש, במיוחד בטורנירים הקבוצתיים. אז שווה לעשות רישום מקדים ורישום מאוחר. אני חושב להיצמד לתאריכים של הריצה,, כלומר עד ה-8/12 רישום מוזל לטורנירים, אח"כ +ביום האירוע, רישום יקר יותר (15שח). זה בסה"כ עוד 5 שח.

>> האם כל אחד נרשם בעצמו או כולם ביחד.
זו הערה לעצמי שאני צריך לטפל בזה דרך האתר

>> שהמערכת תשלח מייל לרכז הקבוצה כשמישהו נרשם דרכם.
זו הערה לעצמי שאני צריך לטפל בזה דרך האתר.

#3 נשלח על ידי ברוך אורן ביום ו', 06/12/2013 - 02:48
כותרת:שתפ אבות גאים» שיעור ספורט לילדים דרך שתפ אבות גאים

שלחתי את התשובות הבאות לעמית:
תשובות:
מספר משתתפים בכדורסל - 3 בקבוצה
כדורעף - 3 בקבוצה
כדורגל - אי אפשר לדעת כרגע, כי אנחנו עדיין מחפשים אחראי לתחנה

מתי אפשר לפרסם איזה קבוצה משחקת באיזו שעה? ההרשמה המוקדמת נגמרת ביום ראשון בחצות, ככה שאת ההגרלות לטורנירים בטח נעשה בשני בבוקר. תשובות לגבי תזמון הקבוצות יהיו ביום שני בערב.

כמה צריך אנשים להרשם ביחד כדי לארגן חולצות קבוצתיות? וכמה זה עולה?
10 אנשים ומעלה, זה חולצה שממותגת במיוחד בשבילכם. העלויות יהיו מסובסדות, אנחנו עדיין בהתלבטות וכרגע מסתמן שהחולצות וההרשמה לקבוצה של 10 איש ומעלה תהיה בסבסוד של 50%!!! ראה כאן: http://mk2013.6tzvaim.com/node/46

האם לקבוצות שנרשמות ביחד אפשר לפרגן הארכה בנושא הרישום המוקדם?אבל אפשר לארגן לכם הארכה עד יום שלישי 10/12/2013 למחירי הרישום המוקדם.

האם כל אחד נרשם בעצמו או כולם ביחד?
מה שנוח לכם, לדעתי כדאי שכל אחד ירשם בעצמו. אפשר גם שמישהו מכם יאסוף את הכסף ויעביר לי את המידות של החולצות ביחד.

שהמערכת תשלח מייל לרכז הקבוצה כשמישהו נרשם דרכם?
ברגע שתתנו לי מייל של מנהל הקבוצה, אסדר שהוא יקבל עדכון במייל אוטומטי כשחבר הקבוצה נרשם.

ממתין כרגע לתשובות של עמית רק לגבי המדריך כושר לילדים. לכן משנה את כותרת המטלה. ארד, מבחינתי את יכולה לקחת פיקוד על המטלה הזו מעכשיו והלאה

#4 נשלח על ידי ארד לוין ביום ו', 06/12/2013 - 13:08

סבבה, אקח.

#5 נשלח על ידי ברוך אורן ביום ג', 17/12/2013 - 18:06
מצב:פתוח» ויתרנו על זה

אין מידע ואנחנו יומיים לפני האירוע