סבב הוצאה מהארון

Project:מצעד הגאווה 2010: מחזירים את המצעד לקהילה
רכיבCode
Category:feature
עדיפות:critical
אחראי:Unassigned
Status:ויתרנו על זה
תיאור

לאחר שגילינו שבעצם קשה לייצג ארגונים ופעילות שלא מוכנים להודות ולא מוכנים שאתה תודה שהם עומדים מאחורייך, אני מציע שנעלה להחלטה שמי שלא מוכנה שהשם שלה יופיע על הקיר ובגלוי - תאבד את זכות ההצבעה שלה בפורום "צועדות לשינוי חברתי".
זו כמובן רק הצעה הזויה שלי, אבל כדי להכין את העניין להצבעה בפגישה של יום ראשון הקרוב, (מזכיר: שעה 18:00 בקפה קפה ליד המתנ"ס שלא מרשה לנו לנהל ישיבות על המצעד בתוכו) - אני הייתי רוצה להכין 2 רשימות.
רשימה "לבנה": רשימת ארגונות ופעילים שמסכימות ששמם יופיע מאחורי היוזמה להחזיר את המצעד לקהילה. בשאיפה - כל הפורום הנכבד. ורצוי שכמה שיותר ארגונים ישימו את התחת שלהם על השולחן (במקום להמשיך ולכסות אותו) ויגידו: הפורום הזה מייצג אותי. ארוניסטים אמיתיות יכולים להצטרף בשם בדוי. אבל עדיין להבין שזה אומר שהם חלק ומבקשים שהפורום ייצג אותם.
רשימה "שחורה": ארגונים ופעילות שבאופן מוצהר מבקשים להתרחק מהפורום ולבקש שלא ייצג אותם כלל או שהם במפגיע מסרבים להכיר בסמכותו.
רשימה "ורודה": רשימת ארוניסטים שלא מוכנים לבחור צד. הרשימה הזו אמורה להיות ריקה כי אלו באמת מזיקים למהפיכה.

אני עוד פעם מדגיש, ארגונים אין להם את הזכות להיות חסרי דעה. מובילי דעת קהל גם להם אין הזכות להיות חסרי דעה. אם הם אינן מוכנות להחליט שהן ברשימה הלבנה, אנחנו נסביר לעולם שהם ברשימה השחורה. כי הרשימה הורודה לא נועדה לאנשות ציבוריים.

ארגונים שצריכים לחשוב על זה - נוציא להם מכתב המכיל את הניסוחים הללו רק עם נייר לוגו של המאבק ונבקש התיחסותם בכתב.
בכלל, הצטרפות לרשימות רצוי שתהיה בכתב.

עדכונים

#1 נשלח על ידי eran ביום ה', 25/03/2010 - 14:57

חברי הרשימה הלבנה עד כה:
אוסקר אויריך (הבטיח גם לכתוב משהו)
עמית שאנן (כתב ברשימת התפוצה)
לילך (הבטיחה גם לכתוב משהו)
ניצן אביב (מסכים בפה מלא לחתום על התהליך. חושב שזכותה של כל אחד להחליט אם הוא מתכוונת לחתום על התהליך או לא. מאמין שאנשים שלא חתמו לא בהכרח מהוות בעיה)
אריאל אשכנזי (אמר שיכתוב משהו וכנראה יבוא לפגישה הקרובה. הציע לעקוף את יניב ווייצמן ולפנות ישירות לראש העיר)
מיקי גנור (הביעה מורת רוח על התאריך של הפגישה הקרובה, שלעניות דעתי הוא באמת לא משהו. טוענת שהמנדט שלנו על המצעד הוא 500 החברים בקבוצת הפייסבוק "מחזירים את המצעד לקהילה")
צ'ארלס ארתור ג'יימס (הבטיח גם לכתוב משהו)

#2 נשלח על ידי ברוך אורן ביום ו', 09/04/2010 - 16:12
מצב:פתוח» ויתרנו על זה

בדיונים הבהרנו שזה לא כזה רלוונטי, כי לא חייבות להחליט האם בעד המהפיכה או נגדה. אנחנו 500 אישה ואיש בפייסבוק, ואם זה לא ברור לעירייה אז מה כן ברור לה?
בקיצור, ממילא העירייה לא כזה מתלהבת מהרעיון של לשבת איתנו. אז אנחנו פשוט ממשיכים הלאה.